Farské oznamy

Farské oznamy na  nedeľu zoslania ducha svätého

/20.5. 2018/

Poďakovanie za 50 rokov Pavla Dudu

Poďakovanie za 19 rokov manželstva

Oznamy

q  V pondelok bude sv. omša o 6.30 hod.

q  V utorok o 17.30 bude Večeradlo s Pannou Máriou. Po sv. omši bude stretnutie akolytov.

q  Počnúc týmto rokom Sv. Otec František ustanovil na Svätodušný pondelok spomienku na Preblahoslavenú Pannu Máriu - Matku Cirkvi, ktorá je nevestou Ducha Svätého a stará sa o svoju Cirkev.

q  V piatok bude vystavená sviatosť Oltárna od 8.00 hod do večernej sv. omše.

q  Na budúcu nedeľu bude v našej farnosti slávnosť prvého sv. prijímania. Sv. omša začína o 10.00 hod. Pozývame  všetkých farníkov na túto slávnosť. Prosím deti, aby o 9.40 aj s  rodičmi sa stretli na fare.

q  V sobotu od 9.00 do 10.00  bude sv. spoveď detí a príbuzných. Po sv. spovedi bude nácvik slávnosti. Prosím rodičov aby po sv. spovedi pripravili kostol. Prvoprijímajúce deti sa celý týždeň budú stretávať od 17.30 hod. až do večerných sv. omší. Stretká s animátormi sa rušia. Prosíme rodičov a príbuzných, ktorí môžu pristúpiť k sv. spovedi, aby tak urobili, pričom sv. spoveď rodičov by mala byť samozrejmá.

q  Končí sa veľkonočné obdobie a od zajtra t.j. pondelka sa modlíme Anjel Pána..

q  Ešte dnes bude prebiehať súťaž zameraná na prehĺbenie vedomostí o Jánovi Pavlovi II. v 3.kolách. Súťažné otázky nájdete pri strednom vchode do kostola. Správne odpovede vhoďte do označenej  krabice vždy v nedeľu pred sv. omšou. Zapojiť sa môžu všetci na obidvoch sv. omšiach. Po každom kole budú odmenení 3 správne odpovedajúci súťažiaci. Záverečné losovanie bude v piatok 25. 5.2018 na sv. omši s hlavnou výhrou lístkov na muzikál Povolaním pápež v Nitre, ktorý sa bude konať 21.júna 2018. Do súťaže sa môžu zapojiť aj deti prostredníctvom kresby.

q  Dnes o 19.00 bude v kostole mládežnícka adorácia, pozývam vás na modlitby a spevy k Duchu Svätému.

Karol Vozár, farár