Farské oznamy

Farské oznamy na  prvú adventnú nedeľu

/29.11.2020/

+ Jozef, Štefan, Ján a Rozália

Za farnosť

Oznamy

q  Od pondelka do piatka budú sv. omše nasledovne - v pondelok, utorok a v štvrtok budú ranné rorátne sv. omše.

q  Večer budú sv. omše v stredu a v piatok.

q  V piatok bude vystavená sv. Oltárna od 8.00  hod. do večernej sv. omše.

q  Upratovať kostol prosíme 6. skupinu v piatok po večernej  sv. omši.

q  Dnes tí, ktorí sa pridali k adventnému anjelovi si zo zoznamu vylosuje jedného so zapísaných. Počas celého adventu t.j. do 24.12. vrátane, sa za toho človeka budeme modliť desať "zdravasov". Keď budú v kostole  postavené stromčeky je na dobrovoľnosti každého, či svojmu klientovi pošle nejakú pozornosť (cca 1-2, €), ktorú dá pod stromček pri bohostánku. Cez Vianoce si ju dotyčný môže vziať.

q  V piatok od rána do sobotného rána bude v našej farnosti adorácia za rodiny v našej farnosti. Prosím rodiny, aby sa prišli počas noci modliť za svoje manželstvá a rodiny a aj za tých, ktorí sú osamotení a vydaní tejto,tak ťažkej dobe pre rodiny a výchovu.

q  Dnes o 19.00 bude mládežnícka adorácia.

q  Tento týždeň je prvý piatok.

q  Od dnes budú v našej farnosti putovať rodinné biblie. Prosím tých, ktorí si ju vezmú domov, aby z rodinou čítali každý deň, koľko budete chcieť. Prosím, aby ste ich priniesli na budúcu nedeľu do kostola, aby si ich mohli vziať druhí.

q  Vo štvrtok bude internetové vysielanie "Hovory z fary". Začíname o 20.30 hod.

Karol Vozár, farár